DRUSİLYA FELSEFESİ

Artık yaşadığınız yerin bir markası var...

Hayatınızı geçirdiğiniz evi, o evin içinde bulunduğu mahalleyi, yararlandığınız açık ve kapalı sosyal mekanları ailenizin huzuru ve konforu için özenle tasarladık. İşte bu yüzden Drusilya Evleri sadece mimari bir proje ismi değil, düşlediğiniz yaşamı özetleyen bir marka.

Doğayla iç içe bir hayat...

16.800 m² yeşil alan içerisine konumlandırılmış Drusilya Evleri’nde yaşayanlar için hayatı doğa ile iç içe sürüyor. Her gün keyifli vakit geçirebilmemiz için özenle düzenlenmiş bahçe peyzajı doğayı kapınızın önüne getiriyor. Çocuklarınız oyun alanlarının keyfini çıkarırken, siz ağaçların gölgesinde vakit geçirebilir su kanalları ve yeşillikler arasında yürüyüş yapabilirsiniz.

Yeni bir mahalle...

Drusilya Evleri’nden birine sahip olmak konfolu bir eve sahip olmanın yanısıra parçası olmaktan huzur duyacağınız özel bir topluluğa ait bir mahallede yaşamak anlamına gelmektedir. Drusilya Evleri’nin ortak yaşam alanları planlanırken, günümüz kent yaşantısında hızla kaybolmakta olan geleneksel komşuluk ilişkilerinin yaşanabilirliğine özen gösterilmiştir.

Sosyal yaşama gösterilen özenin yanı sıra bireysel mahremiyetinize de azami ölçüde önem verilmiş, bu yüzden ortak kullanıma açık spor salonları ve yüzme havuzları bay ve bayan olarak ayrı ayrı tasarlanıp özel olarak konumlandırılmıştır.

Tüm bu özellikleri ile Drusilya Evleri ailenizle yaşayacağınız nice huzur dolu, mutlu anlara ve bir çok yakın dostluklara ev sahipliği yapacak yeni mahalleniz olacaktır...

Sizin Dünyanız...

Drusilya Evleri’nde keyifli bir gün geçirmeniz için gereken her şey düşünüldü... Kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, saunalar, açık spor alanları, kafeteryalar, çocuk oyun alanları, özel otoparklar, yürüyüş yolları, tenis kortları, satranç parkı ve açık havada oturma alanları ile burası sizin dünyanız.

Drusilya’da çocuk olmak...

Drusilya Evleri çocuklarınıza bir çok güvenli oyun alanı ve yeni arkadaşlıklar sağlıyor.
Artık hiç bir endişe duymadan onların dışarı çıkmasına izin verebilirsiniz çünkü dışarısı Drusilya.

Huzurunuz hiç bozulmasın

Drusilya’da sıcak bir yuvanın huzuru herşeyden önce gelir. Drusilya Evleri’nin tüm site girişleri ve ortak alanları 7/24 özel güvenlik personeli tarafından denetlenir ve güvenlik kameraları ile izlenir. Ayrıca Drusilya’nın profesyonel site yönetimi sizin konforunuz için gerekli tüm konular ile titizlikle ilgilenir, size de sadece aileniz ile bu huzurun tadını çıkarmak kalır.